Eufonie - Tło
Festiwal Eufonie > Aktualności

UWAGA! Zmiana w repertuarze!


Spieszymy poinformować, że z przyczyn niezależnych od organizatora program koncertu Sałajczyk / Orkiestra „Transylvania” / Bebeşelea 20.11 o godz. 19:30 uległ zmianie. Zamiast „Poematu rumuńskiego” George’a Enescu, Orkiestra Państwowej Filharmonii w Kluż-Napoce pod dyrekcją Gabriela Bebeşelei zaprezentuje „Trzy tańce rumuńskie. Suitę symfoniczną” Teodora Rogalskiego, „Pastorale-fantazję” George’a Enescu oraz „Rapsodię na tematy mołdawskie” op. 47 nr 1 Mieczysława Wajnberga. Wszystkich gości i uczestników koncertu bardzo przepraszamy za zmianę i mamy nadzieję, że nowe propozycje repertuarowe koncertu okażą się dla Państwa inspirujące i satysfakcjonujące.

W związku z powyższą zmianą, przysługuje możliwość zwrotu biletów na ten koncert (najpóźniej w dniu koncertu, tj. 20.11.2022 r.). Zwrotu można dokonywać w kasach Filharmonii Narodowej lub – jeśli zostały zakupione przez stronę bilety24.pl – bezpośrednio w serwisie.

Warunkiem uznania rezygnacji jest odesłanie we wskazanym czasie wypełnionego formularza, załączonego do wiadomości otrzymanej od serwisu sprzedażowego, maksymalnie do dnia 20.11.2022 r.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie w kasie Filharmonii Narodowej możliwy jest do 20.11.2022 r.

Organizatorzy

Logotyp Logotyp

Mecenas

Logotyp

Partnerzy

Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp

Patroni medialni

Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp
Logotyp

Partner redakcyjny

Logotyp
Logotyp

Bilety

Logotyp

Narodowe Centrum Kultury
ul. Płocka 13
01-231 Warszawa

NIP: 525-235-83-53
REGON: 140-468-418