Spieszymy poinformować, że z przyczyn niezależnych od organizatora program koncertu Sałajczyk / Orkiestra “Transylvania” / Bebeşelea 20.11 o godz. 19:30 uległ zmianie. Zamiast “Poematu rumuńskiego” George’a Enescu, Orkiestra Państwowej Filharmonii w Kluż-Napoce pod dyrekcją Gabriela Bebeşelei zaprezentuje “Trzy tańce rumuńskie. Suitę symfoniczną” Teodora Rogalskiego, “Pastorale-fantazję” George’a Enescu oraz “Rapsodię na tematy mołdawskie” op. 47 nr 1 Mieczysława Wajnberga. Wszystkich gości i uczestników koncertu bardzo przepraszamy za zmianę i mamy nadzieję, że nowe propozycje repertuarowe koncertu okażą się dla Państwa inspirujące i satysfakcjonujące.

W związku z powyższą zmianą, przysługuje możliwość zwrotu biletów na ten koncert (najpóźniej w dniu koncertu, tj. 20.11.2022 r.). Zwrotu można dokonywać w kasach Filharmonii Narodowej lub – jeśli zostały zakupione przez stronę bilety24.pl – bezpośrednio w serwisie.

Warunkiem uznania rezygnacji jest odesłanie we wskazanym czasie wypełnionego formularza, załączonego do wiadomości otrzymanej od serwisu sprzedażowego, maksymalnie do dnia 20.11.2022 r.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie w kasie Filharmonii Narodowej możliwy jest do 20.11.2022 r.

Leave a comment